Blink ile Neler Yapabilirsiniz?

Blink Takip Sistemleri ile Kontrol Sizde!

Özel Yazılım ve donanıma sahip Blink Takip Sistemleri ile filonuzdaki araçları takip ederek ve yöneterek yakıttan, zamandan, iletişim ve bakım maliyetlerinden tasarruf edebilir, %30 daha fazla verim sağlayabilirsiniz.

Size Ulaşalım

Başvuru ve koşullar hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurun, sizi arayalım.

Kişisel verileriniz aydınlatma metni kapsamında işlenmektedir.
Detaylar için KVKK

AVANTAJLARI NELERDİR?

 • Generic placeholder image
  Araç Takip Sistemleri

  Araçlarınızın harita üzerinde anlık olarak konumunu, yönünü, hızını, seyahat güzergahını ve belirli bölgelere giriş-çıkışını vb birçok durumu görebilirsiniz. Alacağınız özel raporlar ile aracınızı ya da filolarınızı daha etkin yönetebilirsiniz.

 • Generic placeholder image
  Kişi Nesne Takip Sistemleri

  Blink mobil iş emri yazılımını isterseniz kişi takip olarak ta kullanabilirsiniz. Kişi takip işleminde aynı zamanda saha da çalışanlarınıza yapacağı işleri, rutlarını, görevlerini bu sistem üzerinden yollayabilir ve raporlayabilirsiniz.

 • Generic placeholder image
  Sektörel Çözümler

  Dolap Takip Çözümleri, Eczane Isı ve Nem Takip Çözümleri, Minibüs Takip ve Durak Otomasyonu, Otobüs Takip ve Durak Otomasyonu, İş Makinası Takip Çözümleri, Sıcaklık Kontrol ve Denetim Sistemleri…

 • Generic placeholder image
  Aylik Tasarruf Hesaplama

  Aylık tasarruf hesaplama aracıyla, aracınızın tipine ve sayısına, yakıt türüne, litre maliyetine ve ortalama tasarruf oranına ,ortalama aylık km, sürücünün ortalama maliyeti ve mesai tasarruf oranınıa göre tasarruf hesaplama yapabilirsiniz.

SIK SORULAN SORULAR